Shtėpi

  RUSKI TRANS - DOOEL ėshtė njė firmė me renome cila i jep shėrbime nga fusha e transportit, me njė profesionalizėm tė lartė dhe cilėsi tė standartėve botėrore.

 

Rruga zhvillimore e ruski trans fillon nė vitin 1992 dhe sipas Klasifikimeve Nacionale tė veprimtarėve ėshtė regjistruar pėr kryerjen e tė gjitha veprimtarėve.

 

Nga viti 2000 si prioritet i kėsaj kompanie ėshtė transporti i mallrave nė transport rrugor. Nė atė kuptim, vazhdimish ėshtė investuar nė park vozitje dhe trenimet e punėtorėve, me qellim tė kryerjes efektive e transporteve , nė pėrthithėsi tė kėnaqėsisė sė klientėve tanė.

RUSKI TRANS Dooel

 

Zeleznicka N.14

Ohrid 6000

Macedonia

 

Phone:              +389 46 266 428             

Fax:                   +389 46 231 429

www.ruskitrans.com.mk

info@ruskitrans.com.mk

Shtepi| Gallerie | Kontakt | Sherbime

Copyright © RUSKI TRANS  2009. All Rights Reserved 

 Shtėpi