Shėrbime

   RUSKI TRANS dooel mund tė ofrojė shėrbime tė shumta nė fushėn e transportit. Kryen transport prej Maqedonie, Shqiperie dhe Kosove deri nė shtetet Evropiane dhe anasjelltas.

 

Kemi nė dispozicion vetura tė reja bashkohėse tė cilat plotėsojnė EKO 5 standardet, i kemi tė gjitha lejat e duhura pėr mospengimin e hyrjes nė BE, ndėrsa malli i cili transportohet ėshtė i siguruar me CMR sigurim.

 

Transportin e kryejnė ngasės profesionale me pėrvojė shumėvjeēare, tė koordinuar nga njė ekip i menaxherėve me kualifikim tė lartė, nga fusha e transportit dhe transporti i mallrave.

Shėrbime

ices

Shtepi | Gallerie | Kontakt | Sherbime

Copyright © RUSKI TRANS  2009. All Rights Reserved 

RUSKI TRANS Dooel

 

Zeleznicka N.14

Ohrid 6000

Macedonia

 

Phone:              +389 46 266 428             

Fax:                   +389 46 231 429

www.ruskitrans.com.mk

info@ruskitrans.com.mk